bezpieczna sesja noworodkowa

Bezpieczeństwo na sesji

Bezpieczeństwo na sesji

Fotograf noworodkowy to zawód ale i ogrom odpowiedzialności przede wszystkim za bezpieczeństwo na sesji. To także wiele innych czynników jakie wpływają na efekt finalny, to obowiązki o których nie można zapomnieć.

Kluczowe dla uzyskania wyjątkowych zdjęć jakie wykonujemy jest odpowiednie przygotowanie planu zdjęciowego ale również albo i przede wszystkim rodziców. To także posiadanie niezbędnych akcesoriów jakie w trakcie trwania sesji będziemy wykorzystywać, to otwarty umysł i reagowanie na Wasze potrzeby. To godziny przed komputerem spędzone na szczegółowej edycji graficznej każdego zdjęcia, to także doskonalenie swoich umiejętności. Każda sesja jest inna bo każde dziecko jest inne, na każdej jednak robimy wszystko by zapewnić komfort Waszemu dziecku jaki i Wam samym, asekurujemy noworodka przez cały czas, nigdy nie zostaje bez opieki – bo pracujemy we dwójkę a to zapewnia bezpieczeństwo.

Większość zdjęć to wieloetapowy proces do którego należy się przygotować, to praca składająca się z kilku elementów.

Zdjęcie przedstawione poniżej obrazuje w dużym skrócie jak powstają piękne pamiątki które oddajemy w Wasze ręce.

 

 

 

bezpieczeństwo na sesji
Zdjęcie to tzw. „sklejka” wymaga odpowiedniego przygotowanie dziecka jak również planu zdjęciowego. Nie wykonujcie tego sami w domu!

 

Na zdjęcie końcowe składa się kilka ujęć, podczas wykonywania których dziecko jest cały czas asekurowane by zapewnić maksimum bezpieczeństwa, to także edycja każdego i połączenie ich w jedno finalne.

Jak widzisz zawód fotografa to nie tylko naciśnięcie spustu migawki.
Wszystko w naszej pracy kręci się wokół tego by noworodek na sesji był bezpieczny a zdjęcia jakie oddajemy piękną pamiątką do której wraca się wielokrotnie z radością.

 

Komfort = bezpieczeństwo

Mówiliśmy także o komforcie dziecka i rodziców który również znacząco wpływa na bezpieczeństwo. Nie liczymy czasu – jesteśmy na sesji dla Was, dla Waszego dziecka by wykonać zdjęcia ponadczasowe i pełne emocji. Zawsze jest czas na przytulanie, karmienie, usypianie na bliskość i kontakt rodziców i dziecka. Często jesteśmy jednymi z pierwszych osób z którymi noworodek ma styczność dlatego jesteście tam także po to by czuł się dobrze. Między innymi dlatego też większość sesji jakie wykonujemy odbywa się u Was w domu by minimalizować bodźców jakie wpływają na dziecko. Każda zmiana otoczenia to nowe doznania, zapachy jakich Wasze dziecko doświadcza przez co może być mniej spokojne.

Pamiętajcie udana sesja to bezpieczna sesja zakończona fantastycznymi zdjęciami.

Jaki jest przepis na bezpieczną sesję?
Spokój rodziców to spokój dziecka a to z kolei komfort a komfort to bezpieczeństwo.

Jeżeli macie jakieś pytania jesteśmy do waszej dyspozycji – piszcie do nas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *